Uprzejmie informujemy, że w dniu 15 listopada 2017 r.w XIX Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta organizujemy kolejny Warszawski Konkurs Wiedzy o Filmie, odbywający się w ramach programu Warszawskich Inicjatyw Edukacyjnych (WIE) na rok 2017.

Współorganizatorami konkursu są Stowarzyszenie Nowe Horyzonty i Filmoteka Szkolna – Program edukacyjny Filmoteki Narodowej – Polskiego Instytutu Audiowizualnego (FINA).

Serdecznie zapraszamy młodzież warszawskich szkół ponadgimnazjalnych do udziału w szóstej już edycji konkursu, który ma na celu pogłębianie zainteresowań kinem wśród młodzieży, kształtowanie świadomego odbioru mediów oraz kształcenie nawyku uczestnictwa w kulturze.

Warunkiem uczestnictwa jest nadesłanie do organizatora pisemnego, poprawnie i czytelnie wypełnionego zgłoszenia do dnia  13 listopada 2017 r. na adres szkoły (wzór karty zgłoszenia w załączniku do regulaminu konkursu):

XCIX Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. Zbigniewa Herberta

ul. Fundamentowa 38/42

04-036 Warszawa

tel./fax 022 6719927

Wkwestii pytań dotyczących konkursu proszę się zwracać do p.MonikiBojko –  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Utworzono: środa, 11, październik 2017 16:53