W piątek 21 grudnia ostatni raz w tym roku kalendarzowym spotkaliśmy się w szkolnych murach. Jednak był to wyjątkowy dzień. Młodzież w grupach klasowych obchodziła spotkania wigilijne.  Spotkaliśmy się także w szerszym gronie na sali gimnastycznej, aby obejrzeć widowisko jasełkowe oraz wysłuchać życzeń świątecznych składanych przez Panią dyrektor Bożenę Gromadzką.

Widowisko jasełkowe „Wszyscy wszystkim ślą życzenia” zostało przygotowane przez szkolną grupę teatralną WIATA pod opieką Pana Jacka Murawskiego. Scenariusz, przenikliwie komentujący przeżywanie Świąt Bożego Narodzenia przez współczesne rodziny, napisali: Natalia Bajera z klasy 1a, Aleksandra Kaczmarek z klasy 2b oraz  Maciej Goller z klasy 3d1. W przedstawieniu wystąpili: mama – Aleksandra Kaczmarek z klasy 2b, tata – Patryk Kowalski z klasy 1a, ich córka Iwona – Natalia Bajera z klasy 1a, ich córka Monika – Alicja Czubkowska z klasy 1e, sąsiadka – Małgorzata Dąbrowska klasy 1a, sąsiad – Aniela Bożyk z klasy 2d, wędrowiec i św. Mikołaj – Maciej Goller z klasy 3d1. Kolędy i piosenki świąteczne grali i śpiewali: duet instrumentalno-wokalny Casu et Forte w składzie Małgorzata Gawin i Kinga Wójcik z klasy 3d1, gitara klasyczna i vocal – Przemysław Piegat z klasy 1f, instrumenty perkusyjne – Małgorzata Gawin z klasy 3d1, vocal: Zofia Walkiewicz z klasy 1f, Amelia Wnęk z klasy 1d, Franciszek Karandziej z klasy 1d, Wiktoria Wihan z  klasy 3a, Wiktoria Wtulich z klasy 3a, Marta Krawczyk z klasy 3f, Kinga Wójcik z klasy 3d1.
                                                DSC_1751 (1280x854)

Utworzono: wtorek, 25, grudzień 2018 09:54