Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

2 września zainaugurowaliśmy kolejny rok szkolny. To przełomowy rok, bo otwiera nową kartę historii naszego Liceum jako szkoły czteroletniej.
rr1 rr2
rr3 rr4

Młodzież spotkała się z dyrekcją szkoły i nauczycielami w dwóch turach: klasy drugie i trzecie oraz klasy pierwsze po szkole podstawowej i po gimnazjum. Uczniowie klas pierwszych stanowią w tym roku dominującą część społeczności szkolnej, jest ich więcej niż wszystkich pozostałych uczniów.

Pani dyrektor Bożena Gromadzka ciepłymi słowami powitała uczniów i pedagogów po wakacyjnej przerwie, przedstawiła pierwszoklasistom ich nowych wychowawców. Minutą ciszy uczczono 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej.

Spokojnego, inspirującego roku szkolnego sprzyjającego rozwijaniu talentów!

Utworzono: sobota, 21, wrzesień 2019 06:45